INDIE: HORROR NA KARUZELI WIELU RANNYCH

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w Indiach. Podczas festynu zerwał się element karuzeli przypominający obracający się dysk. Rannych w wypadku zostało wiele osób. Jak podają lokalne media, wśród nich jest także wiele dzieci. Na razie nie ma informacji o tym, by ktoś zginął. Niestety to nie odosobniony przypadek. W miniony weekend do podobnego incydentu doszło na festynie w Czechach.
Do wypadku doszło w niedzielę (4 września) podczas festynu w mieście Mohali, położonych w stanie Pendżab, w północnych Indiach. W ramach zabawy dla okolicznych mieszkańców stanęło tam wesołe miasteczko, gdzie na karuzelach mogły bawić się całe rodziny.

Maszyna, która uległa awarii, to wysoka na 15 metrów karuzela, wyposażona w obracający się talerz. To właśnie obrotowy element karuzeli, do którego przypięci byli uczestnicy zabawy, oderwał się i runął w dół. Według informacji lokalnych mediów w wypadku ucierpiało 16 osób, a wśród nich jest "sporo dzieci" — poinformował portal india.com

Na razie nie są znane przyczyny wypadku. Lokalne media nie podały informacji, czy karuzela spełniała normy bezpieczeństwa, ani co spowodowało, że się rozpadła. Nie pojawiły się również informacje o ofiarach śmiertelnych.

Incydent w Indiach to nie pierwszy taki wypadek, o jakim słyszy się w ostatnim czasie. W. sobotę (3 września) W Hawierzowie pod Cieszynem, podczas festynu z okazji Święta Miasta, doszło do uszkodzenia karuzeli. Od maszyny, na której znajdowali się ludzie, oderwały się ramiona z siedziskami. W wyniku wypadku rannych zostało 14 osób, a wśród tej grupy także przeważały dzieci. 2 osoby znajdują się w ciężkim, lecz stabilnym stanie.


KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds