KAZIMIERA SZCZUKA PRZEPRASZA ZA SKANDALICZNY WYWIAD

Kazimiera Szczuka od niedawna ma swoją audycję w RMF FM. Jej debiut w roli przeprowadzającej wywiady skończył się dla niej fatalnie. Po rozmowie z wiceszefem MSZ Pawłem Jabłońskim zawrzało z powodu impertynenckiej postawy, jaką “popisała się” znana feministka i dziennikarka. Szczuka wie, że wypadła w nowej roli źle i sama się do tego przyznaje. Teraz nagrała krótkie oświadczenie, w którym bardzo krytycznie oceniła swoją własną rozmowę z politykiem PiS na temat reparacji wojennych. Mówiła, że jej zachowanie podczas wywiadu było głupie i chamskie.

Kazimiera Szczuka dopiero co zadebiutowała na antenie radia RMF FM w roli prowadzącej wywiady, a już skupiła na sobie uwagę sporej grupy osób. Niestety, nie o takiej sławie marzyła. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki po tym, co wyczyniała w studiu, gdy gościła w nim Pawła Jabłońskiego, czyli wiceministra odpowiedzialnego za dyplomację

Kwestia żądania od Niemiec reparacji wojennych była w ostatnich dniach jedną z najgorętszych spraw podejmowanych w polskich mediach. – Niemcy napadli na Polskę i uczynili nam ogromne szkody. Okupacja miała charakter niebywale zbrodniczy, niesłychanie okrutny i spowodowała efekty, które w wielu wypadkach trwają po dziś dzień – powiedział 1 września prezes PiS, wskazując, że jest to pierwsza przesłanka, z powodu której Polska będzie występować o reparacje wojenne.

KAZIMIERA SZCZUKA RMF

Kwestia dotycząca reparacji została poruszona na antenie RMF FM przez Kazimierę Szczukę w rozmowie z wiceszefem MSZ Pawłem Jabłońskim. Dziennikarka nie zamierzała jednak wsłuchiwać się w argumentację gościa i notorycznie mu przerywała. – Polska zrzekła się reparacji niejako pod presją okupanta – mówiła. – Proszę przestać mówić – wtrącała w stronę Jabłońskiego.

Między dziennikarką a politykiem doszło do ostrej sprzeczki, a jej przebieg szybko zaczął krążyć po sieci. Szczuka zaczęła być przez zdecydowaną większość komentujących rozmowę ostro krytykowana za swoje zachowanie w radiowym studio.

      W sobotę 9 września na profilu facebookowym radia RMF FM pojawiło się krótkie oświadczenie Szczuki w formie wideo.                                                                               Dziennikarka, żałuje swojego zachowania podczas  rozmowy z Pawłem Jabłońskim.
       – Zupełnie bezsensownie zaatakowałam gościa, przerywałam mu, krzyczałam na niego, właściwie nie dawałam mu dojść do słowa. To było niegrzeczne,                           niekulturalne, niestosowne, niegodne i po prostu głupie i chamskie – mówi na nagraniu dziennikarka.

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds