Małgorzata Kożuchowska w sukni za 15 tys. złotych. Przeniosi Nas w świat baśni

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fanów stylizacją rodem z bajkowego zamku: “Pięknie, nasza polska ikona stylu”. Obok tej ekstrawaganckiej sukni nie da się przejść obojętnie, jednak jej cena wbija w fotel.

 

Małgorzata Kożuchowska przez wielu nazywana jest ikoną stylu, a każda jej kreacja jest szeroko komentowana w mediach. Czy jest to przechadzka po mieście, czy czerwony dywan, aktorka zawsze stara się wyglądać olśniewająco. Małgosia często nosi ubrania od rodzimych projektantów, ale chętnie korzysta również z kolekcji zagranicznych guru mody, tak jak chociażby podczas ostatniego festiwalu w Wenecji, gdzie zaprezentowała się w sukni od Giorgio Armaniego.

Małgorzata Kożuchowska w sukni za 13 tys. złotych.

Instagram Małgorzaty Kożuchowskiej po brzegi zapełniony jest zdjęciami, na których widać, że aktorka wielką wagę przykłada do ubioru. Gosia wręcz uwielbia eleganckie, kobiece garnitury, oversizowe koszule, czy dziewczęce sukienki, które tylko dodają jej uroku. Ostatnio jednak pokazała się jeszcze bardziej wystrzałowych wydaniu, a fani oniemieli z zachwytu: “Piękna księżniczka”, “Piękno w czystej postaci”, “Nooo szook ale szałowo i kolorowo pięknie” – czytamy w komentarzach.

Małgosia pokazała efekty sesji zdjęciowej wykonanej podczas pobytu w Wenecji. Aktorka włożyła mocno rozkloszowaną suknię w kolorze brudnego różu z kolorowymi motywami graficznymi znajdującymi się u jej dołu. Zabudowany dekolt i bufiaste rękawy sprawiły, że kreacja ma bardzo księżniczkowy charakter. Jak podaje “Interia”, nie należy ona do najtańszych, ponieważ trzeba za nią zapłacić 15 tysięcy złotych.

 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds