Marianna Schreiber NADAL ZASKAKUJE TYM RAZEM RAPUJE. 

Marianna Schreiber nagrała utwór Polityczny dramat. Żona ministra Łukasza Schreibera  rapuje o sytuacji w Polsce, a w klipie m.in. wisi na trzepaku. 

Marianna Schreiber zasłynęła w 2021 roku, kiedy wzięła udział w castingu do Top Model. Podczas eliminacji mówiła, że zgłosiła się do programu w tajemnicy przed mężem. Tłumaczyła, że udział w takim show prawdopodobnie „przeczy jego spojrzeniu na obraz rodziny”.

Łukasz Schreiber jest członkiem Rady Ministrów, posłem Prawa i Sprawiedliwości.

Udział żony polityka w Top Model wzbudził kontrowersje. Marianna Schreiber nie dostała się do Domu Modeli, od udziału w programie minęło sporo czasu, ale wciąż jest o niej głośno. Jakiś czas temu ogłosiła, że zakłada partię Mam Dość. Program jest zupełnie inny od tego partii rządzącej.

Teraz Marianna Schreiber wypuściła Polityczny dramat – piosenkę, do której sama napisała tekst i w której komentuje to, co dzieje się na scenie politycznej.

„Polityczny dramat” taki sam jak mój „rap”.

Tak, wiem, że nie mam zdolności wokalnych. Nagrywając ten kawałek, chciałam zwrócić uwagę na sytuację w Polsce, z którą wiele ludzi się boryka, lub którą wielu ludzi ma okazje, niestety albo stety, obserwować. Tekst, ma dla mnie niezwykle ogromne znaczenie. Jest prawdziwy, a te sytuacje dotykają nie tylko wielu obywateli, ale także i mnie.

Nie jestem poruszona negatywnymi komentarzami, ponieważ ja sama mam świadomość, że moje wykonanie rapu jest niedoskonałe, nietrafiające w bit, itp.

Tekst jest o polskiej polityce oraz zagranicznej, o obywatelach, o zwykłych ludziach (…). Tekst jest o partiach politycznych, choć często nie dosłownie. (…) Tekst jest o aktualnych wydarzeniach w Polsce. Jest także o walkach w oktagonie. (…)

PS. Ta przyspieszona część obrazu na klipie, to miejsce, w którym jako dziecko się z początku wychowywałam i przeżyłam także wiele ciężkich chwil. Byłam tam pierwszy raz od 10 lat, bo nie jest łatwo tam stać – napisała była uczestniczka Top Model na Instagramie.

W ciągu niecałej doby Polityczny dramat Marianny Schreiber na YouTube zebrał 51 tysięcy wyświetleń.

Polityczny dramat #mariannaschreiber #rap #polskapolityka

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds