MARINA ŁUCZENKO NIE POLECIAŁA NA MUNDIAL DO KATARU -ŻONA SZCZĘSNEGO ZDRADZA POWÓD

Marina zapytana o to, dlaczego sama jest w Warszawie, gdy jej ukochany mąż wyjechał na mundial i czy sama wybiera się do Kataru, odpowiedziała, że musiała te plany odłożyć w czasie. – Miałam takie plany, ale Liamek się rozchorował i na razie czekamy, żeby się lepiej poczuł i dopiero wtedy będziemy układać plany, nie chcę kupić biletów, żeby się okazało, że będzie miał ten katarek i kaszelek. No ale tak to jest z dzieckiem, które chodzi do przedszkola – powiedziała szczerze piosenkarka.

Marina ma na głowie więcej niż Wojtek Szczęsny

Marina opowiedziała w “Pytaniu na śniadanie” więcej o codziennym życiu u boku piłkarza. Choć to dostatnie życie w luksusie, piosenkarka musi borykać się z podobnymi problemami, jak każda przeciętna kobieta zajmująca się domem i mama. – Ja mam zdecydowanie więcej na głowie. Wiadomo, teraz jest czas zgrupowania, Wojtek jest cały czas z kadrą. Ja jestem sama. Ja generalnie częściej jestem sama, niż jesteśmy razem – zaczęła swoją opowieść Marina Łuczenko-Szczęsna. – Dlatego, że pewnie ludzie o tym nie wiedzą, ale Wojtek przed każdym meczem, nawet tym ligowym u siebie, idzie zawsze do hotelu. A że ma dwa mecze w tygodniu, to my w ciągu tygodnia widzimy się tam trzy, cztery dni. Także ja zazwyczaj sama zajmuję się Liamkiem. Liamek dopiero poszedł do przedszkola w tym roku, więc cztery lata byłam taka, wiecie… uwiązana z dzieckiem w domu – wyznała.

 

 

Wojtek Szczęsny pomógł Marinie w pisaniu piosenki na Mundial

Marina tuż przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Katarze opublikowała nowy utwór, który ma zagrzewać do boju piłkarzy i pomagać kibicom… w kibicowaniu. Okazuje się, że w stworzeniu piosenki “This is the moment”, Marinie pomógł jej mąż Wojtek. Znany bramkarz napisał tekst do refrenu utworu i wystąpił w teledysku.

 
 
MaRina – This Is The Moment (Katar 2022)

– Wyszło bardzo spontanicznie […] Wraz z moją ekipą producencką stworzyliśmy prevkę. Chciałam, żeby piosenka była po angielsku, bo na mistrzostwa świata, no i brakowało nam refrenu. A że Wojtek świetnie zna angielski, to zadzwoniłam do niego właśnie w trakcie sesji nagraniowej i mówię: “Kochanie, kurczę brakuje nam refrenu, myślisz, że dałbyś radę coś tam wymyślić?”. A on na to: “Wyślijcie, zobaczę, co da się zrobić” […] Po piętnastu minutach odesłał mi gotowy refren – powiedziała z dumą w głosie Marina Łuczenko-Szczęsna. MJM

 
Marina zdradziła, dlaczego nie poleciała na mundial.
Marina zdradziła, dlaczego nie poleciała na mundial.
Marina zdradziła, dlaczego nie poleciała na mundial.
Marina zdradziła, dlaczego nie poleciała na mundial.

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds