Roksana Węgiel zwolniła się z TVP. CO DALEJ Z YOU CAN DANCE?

Roksana Węgiel jako 12-latka rozpoczęła swoją muzyczną karierę. To wtedy właśnie zwyciężyła w programie The Voice Kids. Po 4 latach dostała szansę współprowadzenia programu TVP You Can Dance – Nowa Generacja, jednak po roku przygody z telewizyjnym show zrezygnowała. Teraz zdradziła jakie są powody jej odejścia z publicznej telewizji.

Roxie spróbowała swoich sił w You Can Dance – Nowa Generacja, jednak uznała taka praca nie jest dla niej, a swój czas woli poświęcać prawdziwej pasji, jaką jest muzyka, tworzenie nowych kawałków i występy przed publicznością.

Ja w ogóle nie czułam się dobrze w roli prowadzącej. Podjęłam taką decyzję po programie. Jeżeli bym dostała taką propozycję, to na pewno nie będę chciała brać udziału, bo ja serio o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka. Więc tak sobie pomyślałam, że jeśli by była taka opcja, to raczej bym odmówiła, bo raczej nie czułam tego – powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

Roksana Węgiel zwolniła się z TVP
Roksana Węgiel zwolniła się z TVP

17-latka ma ten luksus, że może przebierać w ofertach, a jej popularność nie spada. Najważniejsze, że dokonała wyboru, który jej zgodny z jej sumieniem. Fani na pewno będą szczęśliwi, że ich idolka będzie miała więcej czasu na tworzenie muzyki.

 
ZAJRZYJ DO NASZYCH INNYCH ARTYKUŁÓW

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds