Roksana Węgiel zwolniła się z TVP. CO DALEJ Z YOU CAN DANCE?

Roksana Węgiel jako 12-latka rozpoczęła swoją muzyczną karierę. To wtedy właśnie zwyciężyła w programie The Voice Kids. Po 4 latach dostała szansę współprowadzenia programu TVP You Can Dance – Nowa Generacja, jednak po roku przygody z telewizyjnym show zrezygnowała. Teraz zdradziła jakie są powody jej odejścia z publicznej telewizji.

Roxie spróbowała swoich sił w You Can Dance – Nowa Generacja, jednak uznała taka praca nie jest dla niej, a swój czas woli poświęcać prawdziwej pasji, jaką jest muzyka, tworzenie nowych kawałków i występy przed publicznością.

Ja w ogóle nie czułam się dobrze w roli prowadzącej. Podjęłam taką decyzję po programie. Jeżeli bym dostała taką propozycję, to na pewno nie będę chciała brać udziału, bo ja serio o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka. Więc tak sobie pomyślałam, że jeśli by była taka opcja, to raczej bym odmówiła, bo raczej nie czułam tego – powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

Roksana Węgiel zwolniła się z TVP
Roksana Węgiel zwolniła się z TVP

17-latka ma ten luksus, że może przebierać w ofertach, a jej popularność nie spada. Najważniejsze, że dokonała wyboru, który jej zgodny z jej sumieniem. Fani na pewno będą szczęśliwi, że ich idolka będzie miała więcej czasu na tworzenie muzyki.

 
ZAJRZYJ DO NASZYCH INNYCH ARTYKUŁÓW