Agata Trawczyńska ”Sztuczne Twarze” – debiutancki utwór w klasycznym i przyjemnym stylu pop.

Agata Trawczyńska, utalentowana wokalistka, wkracza na muzyczną scenę ze swoim debiutanckim singlem, który niesie za sobą melodyjne i radiowe brzmienie współczesnego świata. “Sztuczne Twarze” to piosenka, która opowiada o świecie, w którym często spotykamy się z nieprawdziwością, nierzeczywistością i sztucznością. Człowiek stopniowo przyzwyczaja się do tej sztuczności, a w pewnym momencie przestaje mu to przeszkadzać. Utwór łączy szczere i prawdziwe teksty z popowym brzmieniem, nadając mu dojrzały, a jednocześnie nowoczesny charakter. Elektroniczne dźwięki i silny wokal sprawiają, że singel od razu wpada w ucho i zostaje z odbiorcą na dłużej.

Piosenka “Sztuczne Twarze” porusza temat strachu przed byciem sobą i zapomnienia, kim byliśmy i jakimi wartościami kierowaliśmy się w przeszłości. Przypomina nam, że prawdziwość bez fałszywych maski odnajdujemy w nas samych… – podsumowuje Agata Trawczyńska.

Agata przez wiele lat obserwowała i eksplorowała różne sceny muzyczne, ale nigdy nie miała odwagi sięgnąć po własne utwory. Dopiero udział w programie “Szansa na sukces” dał jej wiarę w własne muzyczne możliwości. Wkrótce planuje wydać swoją debiutancką płytę, która będzie różnorodna pod względem gatunków muzycznych. Album zawierać będzie zarówno radiowe przeboje, jak i nostalgiczne utwory, z każdym kolejnym przekazującym inny wymiar i przenoszącym słuchacza w zupełnie inną rzeczywistość. Muzyka tworzona przez Agatę odzwierciedla jej wrażliwość, emocjonalność i energię, a znajduje się w obszarze popu i soulu.

Agata Trawczyńska miała okazję reprezentować Polskę podczas 30. i 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Paryżu, a także brała udział w wielu koncertach. Na zaproszenie Prezydenta Miasta Ełk, wystąpiła jako gość specjalny podczas Gali wręczenia nagród Białej Lilii, wykonując swoje autorskie utwory. Artystka jest również inicjatorką projektu charytatywnego “Orkiestra Aniołów dla Hanii.

 

Jeśli jesteś fanem muzyki pop i szukasz nowych, utalentowanych artystów, to koniecznie posłuchaj utworu “Sztuczne Twarze” Agaty Trawczyńskiej. Jej debiutancki singiel to połączenie melodyjnych dźwięków i szczerych tekstów, które z pewnością wpadną ci w ucho i zostaną z tobą na dłużej. Przekonaj się sam, jak ta utalentowana wokalistka potrafi poruszyć emocje i stworzyć prawdziwą magię muzyki. Polecam z całego serca!