AGE CONNECT i Lidia Kopania prezentują swoją najnowszą produkcję – „Nieoddanie”

Ten utwór jest polskojęzyczną wersją ich wcześniejszego singla „Power of Devotion”. To połączenie popowych rytmów, energetycznych bitów i charakterystycznego wokalu Lidii Kopani tworzy niezapomniane doznania muzyczne.

„Nieoddanie” to piosenka, która nie tylko pobudza do tańca, ale także porusza serca i dusze. Jest hymnem miłości, pasji i niesłabnącego oddania. Stanowi dedykację dla polskich słuchaczy, którzy docenią jej wyjątkowy klimat.

Twórcami tego utworu są polsko-niemiecki zespół AGE CONNECT oraz utalentowana piosenkarka Lidia Kopania. Współpraca między nimi zaowocowała niezwykłą synergią, która pozwoliła stworzyć kompozycję łączącą elementy popu i muzyki tanecznej.

Miks obu wersji został opracowany przez Bernda Klinkela z Niemiec i Wolfganga Heima z Austrii, natomiast wydanie i dystrybucję singla zapewniło ROBA Music z Hamburga.

Zapraszamy do obejrzenia klimatycznego teledysku do utworu „Nieoddanie” na platformie YouTube, klikając tutaj: [https://www.youtube.com/watch?v=vA9PkhLxxqo]

 
 
 
 

AGE CONNECT to zespół o wyjątkowym charakterze, składający się z polskich i niemieckich muzyków. Założony w 2021 roku przez Petera Surraya (perkusja i bas) oraz Tomasa Labanowskiego (gitara), zespół tworzy muzykę pełną energii i pasji.

Lidia Kopania to znana i wszechstronna piosenkarka, której urzekający i emocjonalny śpiew zdobył uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Lidia ma na swoim koncie wygranie Top Trendy Festival oraz udział w Konkursie Eurowizji. Jej talent można usłyszeć na wielu albumach i singlach.

Zachęcamy do wsparcia AGE CONNECT i Lidii Kopani poprzez wysłuchanie ich najnowszego singla „Nieoddanie”. Ta energetyczna i pełna emocji kompozycja z pewnością wciągnie Cię w swój magiczny świat. Bądź na bieżąco z ich twórczością i śledź ich dalsze projekty, które przynoszą radość i optymizm w świecie muzyki.

 
 

 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds