AGE CONNECT i Lidia Kopania: Magia Disco Lat 70. Żyje w Ich Nowym Singlu “Together”

Po oszałamiającym sukcesie ich debiutanckiego singla “Power of Devotion,” dynamiczny duet AGE CONNECT i niezrównana Lidia Kopania powracają, by podbić scenę muzyczną swoim najnowszym wydawnictwem – “Together.” Ta utalentowana grupa artystów jest gotowa oczarować słuchaczy swoją magiczną muzyką disco, zabierając nas w rytmiczną podróż do kultowych dźwięków lat 70.

W debiutanckim singlu “Power of Devotion,” AGE CONNECT i Lidia Kopania zrobili oszałamiające wrażenie, zdobywając szerokie zainteresowanie i lawinę emisji na wielu platformach. Sukces tego singla otworzył drogę do długo oczekiwanego drugiego wydawnictwa – “Together.” Zgodnie ze swoją nazwą, utwór stanowi idealne połączenie innowacyjnych umiejętności muzycznych AGE CONNECT i duchowego wokalu Lidii Kopanii, tworząc elektryzującą synergię, która z pewnością oczaruje publiczność na całym świecie.

„’Together’ to celebracja jedności i muzyki” – mówi AGE CONNECT. „Chodzi o łączenie ludzi z różnych środowisk za pomocą uniwersalnego języka disco. Byliśmy pod wrażeniem reakcji na ‘Power of Devotion’ i wierzymy, że ‘Together’ poprowadzi tę energię jeszcze dalej”.

Lidia Kopania dodaje: „Muzyka disco ma ten ponadczasowy urok, który przenika pokolenia. Ponowna praca z AGE CONNECT była absolutnym dreszczykiem emocji, a ‘Together’ to nasz hołd dla epoki, która wciąż nas inspiruje”.

“Together” AGE CONNECT i Lidii Kopanii będzie dostępny od 8 września 2023 roku na wszystkich głównych platformach streamingowych (Wydawnictwo i dystrybucja: ROBA Music). Polska wersja utworu “Młodość jest w nas” ukaże się 15 września 2023 roku.

Zapraszamy do posłuchania i świętowania razem z nami! Przyłącz się do naszej muzycznej podróży do lat 70. i poczuj magię disco, którą przynosimy w naszym najnowszym singlu “Together”. To niezapomniane przeżycie muzyczne czeka na Ciebie!

Dla więcej informacji odwiedź:

Strona internetowa: www.age-connect.com / www.lidiakopania.eu

Media społecznościowe:

O AGE CONNECT: AGE CONNECT to polsko-niemiecki zespół z siedzibą w Łodzi, powstały w 2021 roku, tworzący unikalne brzmienie disco.

O Lidii Kopania: Lidia Kopania to wszechstronna piosenkarka znana z urzekającego i emocjonalnego śpiewu. Lidia wygrała Festiwal Top Trendy w Sopocie, wzięła udział w Konkursie Eurowizji i wydała kilka albumów i singli.

Kontakt prasowy:

 
 
 

 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds