ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWĄ PODRÓŻ MUZYCZNĄ ANNE MARIE WRAZ Z SHANIĄ TWAIN PREZENTUJĄ WSPÓLNY SINGIEL

W kwietniu Anne-Marie ogłosiła tytuł swojego trzeciego albumu jako “Unhealthy” i podzieliła się z nami listą utworów. Na liście znajdowały się tylko dwie kolaboracje… ale okazało się, że Anne-Marie trzymała jedną zaskakującą współpracę w tajemnicy, a to właśnie z legendą country – Shanią Twain.

Ich wspólna piosenka “Unhealthy” właśnie się ukazała, a wraz z nią został udostępniony teledysk. Artystka ogłosiła również trasę koncertową na jesień, obejmującą występy w Anglii, zatytułowaną “The Unhealthy Club Tour”. Na Instagramie Anne-Marie podzieliła się wideo, na którym spotyka się z Shanią Twain i wyraża swoje podekscytowanie: “Czeka mnie najbardziej szalony dzień – spotykam się z Shanią Twain… Ona będzie śpiewać w jednym z moich utworów. Nie wiem, jak się zachować. Powiedziała, że chce po prostu odpocząć, ale jak odpoczywa Shania Twain?”

Wideo pokazuje moment, gdy dwie artystki spotykają się w studiu nagraniowym i wspólnie słuchają fragmentu utworu Anne-Marie. Shania wyraża swoje zachwycenie: “KOCHAM tę piosenkę, jestem bardzo podekscytowana!”.

Ta niespodziewana kolaboracja wzbudziła dużo emocji wśród fanów. Shania skomentowała Reel Anne-Marie słowami: ‘Let’s gooooooooooo ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥’, a fani pisali: ‘Jestem ZA TOBĄ, to szaleństwo!’.

Wcześniej, gdy piosenka była wymieniana na liście utworów trzeciego albumu Anne-Marie, nie było informacji o Shani. Jednak album zawiera jeszcze dwie inne kolaboracje: utwór “Psycho” z Aitch z 2022 roku oraz “You & I” z udziałem Khalida. Całość składa się z 13 piosenek, w tym przeboju “Sad”.

 
 
 
 

To pierwszy raz, gdy Anne-Marie i Shania łączą siły, ale Shania nie jest obca współpracy z artystami pop – wcześniej miała okazję współpracować m.in. z Nickiem Jonasem, Ronanem Keatingiem i Michaelem Bublé. Piosenka została wydana 18 maja i jest już dostępna dla fanów.

Nie możemy się doczekać, co jeszcze przyniesie nam trzeci album Anne-Marie, zatytułowany “Unhealthy”. Premiera zaplanowana jest na 28 lipca 2023 roku.

 

Napiszcie w komentarzach, jakie są Wasze ulubione utwory Anne-Marie i jakie emocje wywołuje w Was najnowsza kolaboracja z Shanią Twain. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii!

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds