Arek Braxton Feat. Marek Dutkiewicz ”Mówili Na Nią Słońce ”

Z wielką przyjemnością przedstawiamy najnowszy singiel Arka Braxtona we współpracy z Markiem Dutkiewiczem, zatytułowany “Mówili Na Nią Słońce”. Ta piosenka jest wyjątkowa, gdyż spośród wielu utworów, które napisali razem Marek Dutkiewicz i Andrzej Korzyński, właśnie ten okazał się największym przebojem. Pamiętnym wykonaniem tego utworu jest interpretacja aktorska Roberta Rozmusa.

Marek Dutkiewicz wspomina: “Pamiętam, jak bardzo podekscytowany Andrzej zadzwonił do mnie i powiedział: ‘A wiesz, że ten nasz numer to ulubiona piosenka dziewczyn z agencji towarzyskich z Trójmiasta!’ Nie wiem, skąd czerpał tę informację, ale mam nadzieję, że nowa wersja tej piosenki spodoba się nie tylko koleżankom z Wybrzeża.”

Nowa, dynamiczna interpretacja utworu “Mówili Na Nią Słońce” została nagrana przez Arka Braxtona, który niedawno odświeżył i odmłodził piosenkę “Au szala lala” ze znakomitym rezultatem.

Wakacyjna tematyka utworu, doskonała produkcja muzyczna oraz wyrazista ekspresja Arka to mocne atuty, które mogą przyczynić się do sukcesu tej nowej wersji. Cieszymy się, że możemy podzielić się tym utworem z naszą publicznością, chociaż szkoda, że Andrzej Korzyński nie doczekał premiery swojego wielkiego hitu. Mówi wokalista 

Zapraszamy do odsłuchiwania “Mówili Na Nią Słońce” w wykonaniu Arka Braxtona i czerpania radości z letniego klimatu, który ta piosenka niesie. Niech jej energetyczne brzmienie towarzyszy Wam w tych ciepłych miesiącach i dodaje uśmiechu na każdym kroku. Nie przegapcie tego niezwykłego nagrania!

 
 
 
 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds