AVEIRA ”MELON”: Smak nadchodzącego lata w oryginalnej odsłonie – Aveira zaskakuje kolejnym popowym singlem.

Współczesna, bardzo radiowa i pełna energii produkcja z potencjałem na hit.

Nowoczesny, rytmiczny i taneczny – najnowszy singiel duetu Aveira to prawdziwy potencjał na radiowego hita wiosenno-letniego, przewyższającego ich poprzedni utwór “Po 12”. Ciekawy i pomysłowy tekst, w połączeniu z popowymi i momentami elektronicznymi dźwiękami oraz harmonijnym wokalem.

“Melon” to piosenka, która ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ bezpośrednio nawiązuje do naszej historii i zawiera odpowiedź na jedno z najczęściej zadawanych nam pytań podczas wywiadów. Opowiada o radzeniu sobie z rozczarowaniami, które niesie ze sobą mijający czas. Mimo to, każdy może spróbować Melona i poczuć zupełnie inny smak. Ale najważniejszą wiadomością, którą chcemy przekazać, jest to, że po każdej porażce przychodzi czas, aby rozkwitnąć i się wznieść – “wybudzamy się dopiero, by świecić jak neon!” – dodają artystki.

Jako duet wśród wielu solowych artystów, dziewczyny wniosły dużo nowości na polski rynek muzyczny. Ich twórczość to nie tylko współczesny pop, ale również mieszanka różnych klimatów, co pozwala im zachować oryginalność i własny styl. W ich muzyce każdy może znaleźć coś dla siebie. Artystki regularnie pracują nad nowymi projektami, a “Melon” to już ich szósta piosenka, która zapowiada się jako dobrze przyjęty singiel. W niedalekiej przyszłości planują wydać swój pierwszy album, na którym znajdzie się wiele nowości.

 

Dominika Lewandowska i Victoria Krakowiak śpiewają razem od najmłodszych lat. Obie pochodzą ze Stargardu i mimo że są zupełnie różne, pod względem muzycznym doskonale się rozumieją. Obecnie najbliżej im do gatunku muzyki popularnej, ale ich muzyczna przygoda zaczynała się od rocka, jazzu i poezji śpiewanej. Brały udział w wielu festiwalach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Stanęły na podium na scenach w Pradze, we Włoszech, w Portugalii, Warszawie, Bydgoszczy i Częstochowie. 

Dziewczyny na co dzień zajmują się głównie muzyką: ćwiczą, śpiewają, tworzą. Obie grają na gitarze, a Dominika dodatkowo także na kalimbie, ukulele oraz keyboardzie. Pozamuzycznie Victoria udziela się jako fotomodelka. Dominika jest mistrzem gry i aktorką w escape roomie. Obie są również studentkami.

 
 
 
 
 
 
 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds