Daria Zawiałow powraca z nowym singlem “FiFi Hollywood” – eteryczna odsłona artystki

Po krótkiej przerwie, Daria Zawiałow powraca z nowym singlem “FiFi Hollywood” w nowej, eterycznej odsłonie! Minęło blisko dwa lata od premiery jej ostatniego albumu “Wojny i Noce”, a w międzyczasie artystka zdobyła trzy Fryderyki, nagrodę MTV Europe Music Awards i zagrała kilkadziesiąt koncertów na największych scenach w Polsce. Dodatkowo, miała udział w tworzeniu jednego z największych hitów ostatnich lat – “I Ciebie Też, Bardzo”, który zgromadził ponad 150 milionów odsłuchań we wszystkich serwisach streamingowych!

Warto zaznaczyć, że jest to pierwszy raz, kiedy Daria zaprosiła innego producenta, niż cenionego w branży i wieloletniego przyjaciela, Michała Kusha, do współpracy nad swoim solowym materiałem. Jak zapowiada artystka, teksty na nowym albumie będą bardziej bezpośrednie, bez owijania w bawełnę, a jednocześnie z przymrużeniem oka. Daria postanowiła wyjść tym razem z roli narratorki i skupić się na swoich osobistych doświadczeniach i przemyśleniach.

Teledysk i zdjęcia promujące singel zostały zrealizowane w Los Angeles, miasto, do którego Daria bezpośrednio odwołuje się w refrenie utworu. Wideo towarzyszące piosence przedstawia Miasto Aniołów z nieco bardziej surowej i mrocznej perspektywy, niż zazwyczaj. Stany Zjednoczone stanowią kolejny punkt na muzycznej mapie artystki. Poprzednie dwa projekty Darii były inspirowane Helsinkami i kulturą japońską.

Trzy tygodnie po premierze singla, 3 czerwca, Daria zaprezentuje kilka utworów z nowej płyty na Orange Warsaw Festival, dając fanom przedpremierowy smaczek!

 
Nie przegap nowego singla Darii Zawiałow – “FiFi Hollywood”! Ta eteryczna kompozycja z pewnością porwie Cię swoją atmosferą i głębią tekstów. Przenieś się do świata Darii, gdzie muzyka i emocje splatają się w magiczny sposób.
 
 
 
 
 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds