EMIEE PRZENETUJĄ NOWY ELEKTRYZUJĄCY SINGIEL ”MEDUSA ”

Duet EMIEE to polska grupa muzyczna, która powstała w 2013 roku w Krakowie. Składają się na niego Dagmara Zapart (wokalistka i autorka tekstów) oraz Michał Zapart (producent), którzy łączą w swojej muzyce popowo-elektroniczne brzmienia z elementami lat 90.

Ich najnowszy singiel “Medusa” to utwór, który w klimacie vaporwave nawiązuje do twórczości Mike’a Oldfielda i jego utworu “Tabular Bells”. Piosenka opowiada o niepewności i dysfunkcji uczuć w dorosłym życiu, wynikającej z traumy z dzieciństwa spowodowanej tyrańskim wpływem opiekuna i niezdrowym związkiem.

Duet EMIEE używa w swojej muzyce syntezatorów, akustycznych instrumentów, elektrycznych gitar i procesorów do wokalu, aby stworzyć swój unikatowy styl. Wszystkie piosenki są robione przez duet: od pisania tekstów, kompozycji, produkcji do masteringu.

W 2019 roku EMIEE wydali debiutancką EPkę pt. „Melodies”, a cztery miesiące później podpisali kontrakt z brytyjską wytwórnią OML Sync. Do tej pory duet wydał kilka singli, w tym “Old Vibes”, “Your Life”, “Manipulation”, “Honey Bye Bye” i “Lights of the Night”, a także kilka remiksów.

Jeśli lubisz muzykę popowo-elektroniczną z elementami lat 90. oraz syntezatorowe brzmienia, koniecznie posłuchaj najnowszego singla zespołu EMIEE “Medusa”. To utwór, który wciągnie Cię w klimat vaporwave i poruszy trudne tematy związane z dorosłym życiem. EMIEE to zespół, który tworzy unikatową muzykę i na pewno warto ich posłuchać!

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds