Emocean Drive – All Your Tears: Punkrockowa podróż różowym Cadillakiem przez zepsuty świat!

Już teraz zapraszamy do wspaniałej punkrockowej podróży z zespołem Emocean Drive i ich najnowszym singlem “All Your Tears”! To utwór, który zabierze Cię na emocjonującą trasę w klimacie Stranger Things, Green Day i South Park. Sprawdź sam(a), jak ta animowana ekipa dostarcza wspaniałej rozrywki i porusza najskrytsze struny Twojego serca.

Chwytliwy refren, energetyczna muzyka i przemyślany tekst to tylko niektóre elementy, które wyróżniają ten singiel. Emocean Drive stawia dolary przeciwko orzechom, że fani różnorodnych klimatów, od klasycznego punk-rocka po elektronikę, odnajdą coś dla siebie. Muzyczne inspiracje zespołu są szerokie, obejmując klasyki lat 90-tych, ambitne brzmienia, a nawet elektronikę i ciężkie dźwięki.

Zespół powstał w Miami na Ocean Drive, gdzie tajemniczy producent Ł postanowił zmienić ton swojej muzyki i stworzyć coś nowego i radosnego. W efekcie powstał debiutancki album “All the Pretty Songs”, który ukazał się w listopadzie 2022 roku. Wszystko to dzięki współpracy z wokalistą i gitarzystą Hot Coffeen, basistą Turtletwang oraz perkusistą LRY90s.

Jednak ta wirtualna ekipa postanowiła przełamać swoje granice i zadebiutować na żywo na koncertowych scenach. Dzięki starannemu wyborowi odpowiednich zamienników dla postaci internetowych, Lucas i Pablo wokalnie i instrumentalnie przekazują energię i emocje zespołu, a oryginalny perkusista LRY90s pojawia się zarówno wirtualnie, jak i w rzeczywistości. Dzięki temu powstała unikalna mieszanka muzycznego doświadczenia na żywo.

emocean drive określa siebie jako chill punk, ze względu na teksty, które często przynoszą ukojenie i pokazują, że nie wszystko jest takie złe, jak się wydaje. Słuchając ich utworów, odnajdziesz także nawiązania do popkultury lat 90. i współczesnych seriali, co dodaje dodatkowego uroku tej animowanej historii.

Dlatego zachęcamy Cię do odkrycia świata Emocean Drive i ich najnowszego singla “All Your Tears”! Sprawdź klip tutaj: [dodaj link do klipu] i zanurz się w unikalnym świecie tej wesołej i ładnej podróży przez punkrockową przestrzeń.

Nie przegap tej wyjątkowej muzyki! Słuchaj, tańcz i ciesz się z Emocean Drive już teraz!

 
 
 
 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds