Ewa Novel – “Na końcu świata”: Nieszablonowy pop odkryty na Opolskich Debiutach!

Ewa Novel, utalentowana uczestniczka tegorocznych Opolskich Debiutów, zaprezentowała nam swoje wyjątkowe brzmienie popowo-alternatywne! Jej najnowszy singiel, “Na końcu świata”, jest kompozycją, która jak twierdzi sama Artystka, czekała na odpowiedni moment – tak samo jak ona. To właśnie ten utwór Ewa Novel zaśpiewała podczas swojego występu na tegorocznym festiwalu w Opolu. Autorem kompozycji i tekstu jest legenda muzyki, Marek Kościkiewicz.

“Na końcu świata” to utwór o oryginalnej kompozycji i tekście, który opowiada na pozór prostą historię. Jednakże, to właśnie prostota sprawia, że ten singiel przyciąga uwagę zarówno miłośników popowych, jak i alternatywnych brzmień.

Ta niejednoznaczna, tajemnicza i momentami mroczna opowieść przedstawia uczucia głównej bohaterki, która dosłownie znajduje się “na końcu świata”. Utwór ukazuje jej zmagania z codziennością i złamanym sercem. Bohaterka pragnie odzyskać piękno życia i uciec do zupełnie innego świata. “Na końcu świata” to opowieść o dziewczynie, która marzy o zmianie otoczenia i udaniu się do krainy swoich odłożonych w kąt marzeń, w obliczu szarej rzeczywistości – dodaje Artystka.

Ewa Novel to utalentowana wokalistka i autorka tekstów, której głos jest niezwykle charakterystyczny. Swoje umiejętności wokalne doskonaliła pod okiem znakomitych nauczycieli zarówno w Polsce, jak i za granicą. Artystka jest finalistką programu “Szansa na Sukces – Opole 2022” (w odcinku z panią Ireną Santor) oraz laureatką VII edycji “The Voice of Poland”, gdzie śpiewała w drużynie Tomsona i Barona. Znana jest również ze współpracy z zespołem LEVI, z którym nagrała dwie płyty: “LEVI” i “Odcienie”. Ewa zdobyła uznanie na Rawa Blues Festival oraz wygrała międzynarodowy konkurs “Blues Aperitive”. W 2022 roku miała także okazję wystąpić z legendarnym gitarzystą Scottem Hendersonem podczas jego trasy koncertowej w Polsce.

Ewa Novel planuje w przyszłości wydać płytę, która będzie zwieńczeniem jej dotychczasowej pracy muzycznej. Na albumie znajdą się zarówno kompozycje Ewy Novel, jak i utwory napisane przez innych artystów. Będzie to eklektyczny album pełen emocji, który pozwoli słuchaczom poznać różne strony artystki.

Miłość do muzyki towarzyszy Ewie od zawsze, choć swoją solową karierę rozpoczęła dość późno. Jednak nie przeszkodziło jej to w spełnieniu marzeń. Oprócz swojej działalności muzycznej, Ewa prowadzi jednoosobową firmę oraz warsztaty muzyczne, gdzie dzieli się swoją wiedzą i uczy dzieci śpiewać.

Nie przegap szansy, by odkryć oryginalne brzmienie Ewy Novel i jej najnowszy singiel “Na końcu świata”. Ta utalentowana artystka przynosi coś nowego do świata muzyki popowo-alternatywnej i z pewnością zapadnie w pamięć słuchaczom. Pozwól sobie na podróż do niezwykłego świata emocji, jakie Ewa Novel przekazuje w swojej muzyce.

Zapraszamy do słuchania i odkrywania talentu Ewy Novel!

 
 
 

 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds