IGA KOZACKA “FALA” – Nowy singiel pełen pozytywnej energii!

IGA KOZACKA, utalentowana wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, właśnie debiutuje na streamingach swoim najnowszym singlem “Fala”. Ten utwór powstał podczas intensywnej sesji Songwriting Camp ZAiKS, gdzie spotkało się cztery kreatywne dusze, by stworzyć coś wyjątkowego. Efektem tego spotkania jest piosenka, która zapowiada się niezwykle obiecująco.

“Fala” to utwór pulsujący funkowym beatem, który nie tylko pobudza skronie, ale również niesie mnóstwo pozytywnej energii. To prawdziwa inspiracja Jamesem Brownem, jednak w nieoczywistej brzmieniowo aranżacji. Gdy słuchasz tego singla, możesz całkowicie odpłynąć, zanurzyć się w tętniący życiem rytm i po prostu świetnie się bawić.

W tworzeniu “Fali” brała udział nie tylko Iga Kozacka, ale również utalentowani muzycy: Tomek Boruch, Mateusz Brzostowski i Adam Grycan. To zespół, który doskonale zrozumiał, jak stworzyć utwór, który porwie słuchaczy.

Iga Kozacka to artystka, która ma już za sobą wiele ważnych sukcesów. Pochodząca z Kłobucka wokalistka dotarła do półfinału piątej edycji programu “The Voice of Poland”, wzięła udział w finale “Szansy na Sukces” oraz brawurowo zaprezentowała się w Bitwie na Głosy. Ostatnio miała okazję wystąpić na koncercie w NOSPR podczas Festiwalu Prawykonań, a także wziąć udział w koncertach “Polski Top Wszechczasów” z Adamem Sztabą w Filharmonii Szczecińskiej. Teraz, płynąc na własnej muzycznej fali, Iga Kozacka prezentuje swój autorski materiał, który stylistycznie dotyka muzyki soul, r’n’b i funky.

 

Nie przegap szansy, aby zanurzyć się w dźwiękach “Fali” i dołączyć do tej energetycznej podróży. Posłuchaj nowego singla Igi Kozackiej W KLIKRADIO i pozwól, aby ta muzyka porwała Cię w wir pozytywnych emocji. Przygotuj się na taneczną przygodę i dobre wibracje, które “Fala” przyniesie do Twojego życia!

 
 
 
 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds