IGA KOZACKA „PLAN A” – O STAWIANIU SIEBIE NA PIERWSZYM MIEJSCU

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Wam najnowszy singiel Igi Kozackiej, zatytułowany „Plan A”. To energetyczna i pełna pasji piosenka, utrzymana w stylistyce r’n’b, która stanowi swoisty manifest o stawianiu siebie na pierwszym miejscu w życiu.

Wielowymiarowy utwór „Plan A” ma moc przekonania każdego słuchacza, by odważył się wyrazić swoje Ja, podjąć nowe wyzwania i uwolnić się od ciążących oczekiwań innych ludzi. To inspirująca oda do odkrywania siebie i świadomego dążenia do spełnienia własnych marzeń. Przy akompaniamencie roztańczonych dźwięków, Iga Kozacka przypomina nam, że czasami najważniejsze jest zatrzymać się, podjąć odważny krok i ruszyć do przodu, z rozpostartymi skrzydłami.

Iga Kozacka to artystka o wielu talentach – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, której głos i obecność wzbudzają zachwyt słuchaczy na całym świecie. Jej muzyczne osiągnięcia to między innymi półfinał piątej edycji The Voice of Poland, finał Szansy na Sukces oraz udział w Bitwie na Głosy. Ostatnio zaskarbiła sobie serca publiczności podczas koncertu w NOSPR podczas Festiwalu Prawykonań oraz występów w ramach koncertów „Polski Top Wszechczasów” z Adamem Sztabą na deskach Filharmonii Szczecińskiej.

W najnowszym singlu „Plan A” Iga Kozacka doskonale komponuje się z wyjątkowymi talentami muzycznymi. Za stronę produkcyjną odpowiada Fryderyk HD – ceniony pianista, kompozytor i producent, który tworzy autorską muzykę i współpracuje z takimi artystami jak Ignacy czy Hania Rani. Partię basu zrealizował utalentowany Bartek Królik, natomiast Wojciech Doleżyczek wirtuozersko gra na gitarach. Wokalne chórki zostały zrealizowane przez Anię Bratek i Klaudię Borczyk, które nadają utworowi niepowtarzalnego brzmienia.

Zachęcamy Was serdecznie do odsłuchania najnowszego singla Igi Kozackiej „Plan A”. To utwór, który dodaje otuchy, wzbudza wiarę we własne siły i pozwala przenieść się w rytm odważnych zmian. Posłuchajcie, delektujcie się brzmieniami i czerpcie inspirację do stawiania siebie na pierwszym miejscu w swoim życiu. Plan A to plan szczęścia i spełnienia – gotowi na muzyczną przygodę?

 
 
 
 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds