JURKA ”ĆMA”: Debiutancki singiel pełen rytmu i emocji!

Jurka, utalentowana wokalistka, właśnie wkracza na scenę muzyczną z nowym, tanecznym singlem o nazwie “Ćma”. Ten nowoczesny utwór zaprasza nas do świata popowo-tanecznego klimatu, który doskonale wpisuje się w letnią atmosferę.

“Ćma” to piosenka, która porusza temat miłości, gdzie jedna strona związanego duetu pragnie więcej, ale nie zawsze odnajduje to, czego szuka. Jurka przekazuje nam w tekście utworu uczucia samotności i lęk przed podejmowaniem ważnych decyzji. To utwór, który w rytmiczny sposób opowiada o tym, jak nasze serca czasem są jak ćmy, które za każdym razem podchodzą za blisko płomienia miłości i spalają się.

Warto zaznaczyć, że produkcją i tekstem utworu zajął się mąż Jurki, który jest jej nieodłącznym współpracownikiem przy muzycznym projekcie. Jurka ma za sobą wieloletnie doświadczenie muzyczne, zdobyte na deskach scen w różnych miastach Polski, gdzie miała okazję występować jako support. Jej talent został dostrzeżony, między innymi przez lidera grupy Najlepszy Przekaz w Mieście – Adama Rudnika, który zaprosił Jurkę do udziału w chórkach. Ponadto, można było usłyszeć jej gościnne nagranie w singlu Dj Sofi, emitowanym w telewizji 4funDance.

W listopadzie 2022 roku Jurka zdobyła uznanie w konkursie StartUp Music, organizowanym przez radio SuperNova. Jej zwycięstwo zaowocowało nagraniem piosenki i teledysku pt. “Niekochani” we współpracy z Michaelem Wiśniewskim, liderem grupy Ich Troje. Utwór przez wiele tygodni utrzymywał się na wysokich pozycjach listy przebojów “Super13” w radiu SuperNova. Muzyka dla Jurki to jak oddech, bez którego nie może żyć, dlatego artystka nieustannie pracuje nad swoimi kolejnymi singlami i planuje wydanie pełnoprawnego albumu.

Jeśli chodzi o przyszłość, Jurka ma w planach wydanie płyty, na której znajdą się utwory w klubowym i pop dance’owym klimacie. Chce przekazać słuchaczom mnóstwo energii i emocji za pośrednictwem swojej muzyki. Póki co, skupia się na tworzeniu dwóch kolejnych singli, które już niedługo ujrzą światło dzienne.

Poza swoją pasją muzyczną, Jurka jest nauczycielką muzyki z wykształcenia, choć nie pracuje w tym zawodzie na co dzień. Muzyka jest jednak jej największym hobby od dziecka i źródłem spełnienia. Oprócz tego uwielbia również jazdę na łyżwach.

Jeśli chcesz być na bieżąco z działalnością Jurki, możesz śledzić ją na mediach społecznościowych: Instagram: instagram.com/jurkamusic/ Facebook: facebook.com/JurkaMusic

Nie przegap tej wyjątkowej artystki i jej pełnych emocji singli! Zanurz się w rytmach “Ćmy” i poczuj magię Jurki!

 
 
 

 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds