Karolina Jop zaskakuje nowym singlem w stylu electro-pop! Poznajcie “Żenadę”!”

Karolina Jop, 22-letnia wokalistka z Warszawy, zaskakuje swoich fanów w zupełnie nowym stylu. Jej najnowszy singiel “Żenada” to zapowiedź mini albumu artystki, który ma ukazać się w wakacje 2023 roku. Utwór jest początkiem nowego rozdziału w twórczości Karoliny Jop, która na swoim debiutanckim albumie “Ventrem” pokazywała się w nieco innej odsłonie.

Piosenka “Żenada” powstała w wyniku współpracy z wytwórnią muzyczną Delphy Records, a za produkcję odpowiadał Dawid “Del8” Adamiec. Tekst utworu powstał we współpracy z songwriterką Agatą Gołemberską. Jak sama Karolina Jop przyznaje, “Żenada” to ostatnio najczęściej używane przez nią słowo w kontekście tego, co dzieje się w Polsce i na świecie. Utwór opowiada historię o dziewczęcych oczekiwaniach o księciu z bajki, które w rzeczywistości są niemożliwe do spełnienia. Jop podkreśla jednak, że “Żenada” to nie tylko opowieść o relacjach damsko-męskich, ale o wielu innych kwestiach, które ją drażnią w życiu.

Singiel “Żenada” to także zmiana stylistyczna w twórczości Karoliny Jop. Utwór utrzymany jest w klimacie electro-popu, który znacznie odbiega od dotychczasowej twórczości artystki. Karolina podkreśla, że nie lubi się szufladkować i zawsze chce mieszać i zmieniać swój styl.

Teledysk do “Żenady” został wyreżyserowany przez Martynę “Chi” Wróbel, która współpracowała m.in. z takimi artystami jak Julia Rocka czy Dziarma. Singiel dostępny jest na wszystkich platformach streamingowych.

Karolina Jop, sukcesywnie powiększając grono swoich fanów, pracuje nad finalnym kształtem mini albumu “Żenada”, którego premiera ma odbyć się w wakacje 2023 roku. Artystka nie ukrywa, że wciąż poszukuje siebie w muzyce i chce zaskakiwać swoich słuchaczy. Jej najnowszy singiel “Żenada” to zapowiedź nowego kierunku w twórczości artystki, który może być kolejnym krokiem na drodze do zdobycia szerszej publiczności.

 
 

Polecamy gorąco posłuchać najnowszego singla Karoliny Jop – “Żenada”. To odważna propozycja electro-popowa, która z pewnością zaskoczy fanów artystki i przyciągnie nowych słuchaczy. Tekst utworu porusza tematykę relacji damsko-męskich i ukazuje, że nie zawsze rzeczywistość odpowiada naszym oczekiwaniom. Cały mini album o tym samym tytule zapowiada się równie ciekawie, a premiera już w wakacje 2023 roku. Nie przegapcie tego muzycznego wydarzenia i posłuchajcie “Żenady” już dziś!

 
 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds