KASIA NOVA “Kwiat jednej nocy” – Nowy singiel pełen magii i emocji!

Kasia Nova, utalentowana wokalistka, przedstawia swój najnowszy singiel z albumu “Kochać” – “Kwiat jednej nocy”. Ta piosenka, będąca trzecim singlem z albumu, przenosi nas w czasy polskich piosenek rozrywkowych lat 50. i 60., które były wykonywane przez takie ikony jak Piotr Szczepanik, Czesław Niemen, Kalina Jędrusik, Violetta Villas, Maria Koterbska, Alibabki czy Marek Grechuta. Jednak Kasia Nova nadaje tym utworom nowe, jazzujące aranżacje, które sprawiają, że brzmią one świeżo i pełne energii. Oprócz tych znanych przebojów, na albumie znajdują się również autorskie kompozycje artystki.

W tej piosence Kasia Nova nawiązuje do legendy Nocy Świętojańskiej, w której zakwitał mityczny kwiat paproci, a znalezienie go miało przynieść miłość, obfitość i powodzenie. Kasia pragnie, aby ta piękna kompozycja przyniosła każdemu, kto jej posłucha, ogrom magii i szczęścia.

Kasia Nova to artystka o wielu talentach i wszechstronnym podejściu do muzyki. Już od wielu lat odnajduje się w różnych gatunkach, a obecnie jej fascynacją jest jazz, co widać w najnowszym wydawnictwie, gdzie słychać jazzujące i swingujące propozycje. Jej muzyczna podróż rozpoczęła się w 2008 roku debiutanckim albumem “Nova”, który zawierał single takie jak “The Devil” i “Broken Wings”. W 2010 roku nagrała duet “Forever in a dream” z Thomasem Andersem, solistą światowej sławy duetu Modern Talking. W 2014 roku współpracowała z Robertem Jansonem przy utworze “Hello, Hello”, a w Miami nagrała duet “Shake it” z Martinem Cintronem, wokalistą amerykańskiego zespołu No Mercy. W 2016 roku w Nowym Jorku powstał utwór jej autorstwa o tytule “Love is music”. W 2017 roku premierę miał singiel “Zamykam serce”, który został zaprezentowany na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W grudniu 2018 roku wydała świąteczną piosenkę “W te Święta Tylko Ja i Ty”. W czerwcu 2019 roku ukazał się letni singiel “Tańcząc bez Ciebie”. W 2021 roku Kasia Nova wydała balladę pop-rockową “Magia”, w której zaprosiła legendę polskiego rocka Krzysztofa Jaryczewskiego z Oddziału Zamkniętego.

W tym roku możemy spodziewać się drugiego albumu Kasi Nova, zatytułowanego “Kochać”. Jest to wyjątkowe wydawnictwo, gdyż nad jego muzyczną zawartością czuwał Marek Gaszyński, niedawno zmarły wybitny dziennikarz, pasjonat muzyki i autor najpiękniejszych tekstów polskich piosenek, w tym znanej wszystkim “Sen o Warszawie” oraz nowego utworu “Czar Warszawy”, które znajdą się na tej płycie.

Album “Kochać” stanowi wspaniałą okazję do posłuchania piosenek, które dla wielu ludzi są źródłem wspomnień i emocji. Kasia Nova w swojej muzycznej podróży ukazuje piękno miłości we wszystkich jej odcieniach. Nowe brzmienia kultowych piosenek i romantyczna atmosfera sprawią, że ten album na długo pozostanie w pamięci słuchaczy.

Nie przegapcie okazji, by się zanurzyć w magicznych dźwiękach singla “Kwiat jednej nocy” i odkryć wyjątkową muzykę Kasi !

Słuchajcie i cieszcie się muzyką tutaj: https://adm.ffm.to/KasiaNovaKwiat

 
 
 

 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds