“Chcę być sama” – Nowy singiel Kingskiej!

Kinga Krywalska, znana jako Kingska,to młoda i obiecująca artystka, zdobywająca coraz większą rzeszę fanów za każdym kolejnym singlem, właśnie wydała nowy utwór. “Chcę być sama” zapowiadając większy materiał, a sam utwór towarzyszy fantastycznemu teledyskowi.

“Chcę być sama” to piosenka, z którą wiele kobiet i dziewczyn może się utożsamić, gdy zdają sobie sprawę, że ich obecny związek po prostu nie spełnia ich oczekiwań. Chcą przestać być oszukiwane i uważają, że należy to zakończyć szybko. Kingska, jako artystka reprezentująca pokolenie Z, odważnie podejmuje trudne tematy w swojej twórczości, mimo młodego wieku. Utwór powstał we współpracy z producentem muzycznym Ajmanem Podrazikiem.

Przez swoje piosenki Kingska opisuje świat codziennego życia, który ją otacza. Jak sama mówi, jej przekaz jest głęboko zakorzeniony w wielu kobietach, ale często boją się one o tym głośno mówić. Po premierze poprzedniego utworu “Doceniam”, “Chcę być sama” to kolejna propozycja artystki, lekka muzycznie, ale z mocnym przekazem słownym. Gdy zapytano ją, czy chciałaby podążać w tym kierunku ze swoimi utworami, Kingska odpowiada: “Lubię także taneczne utwory lub takie, które dobrze słuchać w podróży, a mój najnowszy singiel jest prosty, melodyjny i ma mocne przesłanie”.

Całość uzupełnia świetny i przykuwający uwagę teledysk, który pozostaje w świadomości słuchaczy. Możesz go zobaczyć na kanale YouTube Kingskiej. “Chcę być sama” jest również dostępny na wszystkich platformach streamingowych. https://www.youtube.com/@KingaKrywalskaKingska

Dołącz do rosnącej społeczności fanów Kingski i zanurz się w fascynującym świecie jej muzyki. Nie przegap okazji, by posłuchać “Chcę być sama” i odkryć niezaprzeczalny talent tej wschodzącej artystki.

 
 
 
 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds