Kylie Minogue wypuściła nowy singiel “Padam Padam” – oto najnowsze wieści od artystki! Piosenkarka udostępniła nowy utwór wraz z towarzyszącym mu teledyskiem. Koniecznie posłuchajcie!

Kylie Minogue coraz intensywniej promuje swój nadchodzący album studyjny, zatytułowany “Tension”. Premiera albumu zaplanowana jest na 22 września 2023 roku, a już w kwietniu poznaliśmy pierwszy singiel z tej płyty – “10 Out Of 10” nagrany we współpracy z holenderskim DJ-em i producentem Oliverem Heldensem. Teraz Kylie Minogue wypuszcza prawdziwy dynamit, który zapewne was porwie – jest nim singiel “Padam Padam”.

“Padam Padam” to utwór pełen gitarowych riffów i klubowych rytmów. Ale to nie wszystko! Towarzyszy mu także retro teledysk, który koniecznie musicie zobaczyć. Piosenkarka zaskakuje swoich fanów różnorodnością stylów muzycznych, które będą obecne na albumie “Tension”. Elektro-pop, house z lat dziewięćdziesiątych oraz tajemniczy emoto-pop, którym Kylie sama go nazwała, to tylko niektóre z elementów, które możemy się spodziewać na tej płycie.

Ostatni album Kylie Minogue “Disco” został wydany w 2020 roku i łączył w sobie elementy funku, dance-popu i nu-disco. Czy na albumie “Tension” będziemy mieli podobne niespodzianki? Z pewnością! Kylie zdradza, że ten album jest dla niej swego rodzaju eksploracją różnych stylów i emocji. Chciała celebrować indywidualność każdej piosenki i cieszyć się wolnością twórczą. “Tension” to mieszanka osobistych refleksji, klubowej energii i melancholijnego naładowania.

 
Co sądzicie o singlu “Padam Padam”? Czy was porwał? Z pewnością warto dać mu szansę i posłuchać tego utworu od Kylie Minogue!
 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds