LUBERT/STRZELBA ”„MONEY, MONEY”

Zespół Lubert/Strzelba powraca z drugim polskojęzycznym singlem, „Money, Money”, po sukcesie ich pierwszego singla „Ogień”. Ta kipiąca energią kompozycja, niebanalny tekst i zadziorny wokal Strzelby stają się powoli znakiem rozpoznawczym zespołu.

W dzisiejszych czasach, gdzie lajki, wyświetlenia i przerysowane „życie na pokaz” w mediach społecznościowych zdają się dominować, panowanie pieniądza wydaje się niezwykle potężne. Jednak za żadne „Money, Money” nie kupimy miłości, zdrowia, szacunku ani autentyczności. – wyjaśnia Strzelba, wokalistka zespołu.

Ten singiel jest ukłonem w stronę wszystkich tych, którzy nie dają się wciągnąć w tę napompowaną pułapkę i żyją w zgodzie ze sobą. „Nie ma lekko”, ale satysfakcja gwarantowana – dodaje Tomek Lubert.

Zapraszamy do słuchania singla „Money, Money” na platformie streamingowej: https://mugo.lnk.to/moneymoney

Do tego utworu powstał teledysk, którego reżyserią zajęli się Strzelba i Łukasz Spaczyński. W klipie wystąpili również modele: Natalia Pryszcz, Anna Piela, Justyna Macura, Klaudia Zaremba i Oliwia Dajda. Klimat wideo nawiązujący do lat 90. oraz pełna pozytywnego wibracji kolorystyka sprawiają, że warto oglądać go w kółko. Przekonajcie się sami!

 
 
 
 

Zobaczcie teledysk do utworu „Money, Money” tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=jVpa2j_rb0I

Autorem kompozycji jest Tomek Lubert, ojciec tego projektu i założyciel Fundacji Luberty Pomagają. Tekst został napisany przez Beatę Ejzenhart-Ismayilov, a produkcją zajął się Wojtek Horn. Charyzmatyczna Strzelba zachwyca swoim wokalem.

Nie przegapcie tej energetycznej propozycji od zespołu Lubert/Strzelba! Posłuchajcie singla „Money, Money” i odkryjcie siłę autentycznego przekazu muzycznego.

 
 
 

 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds