Przedstawiamy Wam świeże spojrzenie na utwór Marcina Szczurskiego w popowo-klubowym klimacie – “Popiół i Kurz (Maro Music Remix)”.

Ten nowy remix, stworzony przez Maro Music, producenta m.in. takiego hitu jak “Invisible dress” Sanah, ożywia singiel z 2019 roku i nadaje mu nową, taneczną energię.

Marcin Szczurski to utalentowany artysta, którego związek z muzyką rozpoczął się od najmłodszych lat. Śpiewanie stało się dla niego ucieczką od samotności i problemów, które go otaczały zarówno w szkole, jak i w domu. Jego pasja do tworzenia muzyki wyrósł z potrzeby wyrażania siebie. Wielkie osiągnięcia Marcina na polskiej i zagranicznej scenie muzycznej to m.in.: supporty przed takimi artystami jak Blue Cafe, Krzysztof Krawczyk i Golec uOrkiestra, finał preselekcji do Eurowizji w San Marino w 2022 roku, ponad 20 pre-nominacji do nagród Fryderyk oraz półfinał francuskiego programu “Mam talent”. Marcin ma już na swoim koncie solowy album, własną trasę koncertową oraz wiele utworów, które zdobyły popularność na stacjach radiowych.

“Popiół i kurz (Maro Music Remix)” opowiada historię człowieka, który rozpada się po rozstaniu i zamienia się w potwora. Teledysk do utworu został zrealizowany w awangardowym stylu przez reżysera Błażeja Tokarskiego i aktorów z Teatru 74. Marcin opowiada, że tworząc ten utwór, przewidział swoje własne doświadczenia związane z rozstaniem i złamanym sercem.

Marcin regularnie wydaje nową muzykę i obecnie pracuje nad dwoma albumami, które stanowią zwieńczenie jego pracy jako muzykoterapeuty. “Muzykoterapia” (akustycznie) i “Muzykoterapia” (tanecznie) to krążki, które w sposób autoterapeutyczny analizują i obserwują emocjonalny stan człowieka we współczesnym świecie za pomocą muzyki.

Prócz swojej kariery muzycznej, Marcin pracuje w branży IT, inwestuje w nieruchomości i kształci się na psychoterapeutę. Jego zainteresowania psychologiczne przekładają się na trafne i głębokie przekazy płynące z jego twórczości. Artysta opublikował także książkę dla dzieci i dorosłych zatytułowaną “Świat bez internetu”.

Zachęcamy Was, abyście wsparli talent i twórczość Marcina Szczurskiego, słuchając jego najnowszego singla “Popiół i kurz (Maro Music Remix)”

 
 
 
 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds