Supermoce ożywiają Męskie Granie 2023! Posłuchaj hymnu tegorocznej edycji

Nadchodzi niezwykle ekscytujący czas dla fanów Męskiego Grania, ponieważ już 16 i 17 czerwca w szczecińskim EPSD Aeroklub odbędą się pierwsze koncerty tegorocznej edycji. Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów było ogłoszenie składu tegorocznej Orkiestry Męskiego Grania oraz premiery jej hymnu. Organizatorzy postanowili innowacyjnie ujawnić skład Orkiestry Męskiego Grania 2023 w dniu 10 maja, otwierając w Warszawie punkt stacjonarny, w którym można było zakupić bilety. Właśnie tego dnia na miejscu pojawiły się trzy utalentowane osobowości muzyczne: Mrozu, Igo i Vito Bambino, którzy tworzą Orkiestrę i są odpowiedzialni za tegoroczny hymn. A jak brzmi ten wyjątkowy utwór?

Premiera tegorocznego hymnu, zatytułowanego “Supermoce”, odbyła się 17 maja o godzinie 12:00. Mrozu, Igo i Vito Bambino stworzyli niezwykle energetyczny numer, idealnie oddający atmosferę całej imprezy. Zachęcamy do odsłuchania “Supermocy” poniżej!

Już dziś, po godzinie 16:00, ( 17 MAJA )Mrozu, Igo i Vito Bambino  gościli w Kolumnie Zygmunta! Artyści opowiedzieli więcej zarówno o samym hymnie, jak i o tym, czego można spodziewać się na nadchodzącej trasie koncertowej!

Tegoroczne koncerty Męskiego Grania odbędą się również w piątki i soboty, aby dostarczyć publiczności jeszcze więcej artystycznych doznań. Festiwal odwiedzi siedem miast: Szczecin (16-17 czerwca, EPSD Aeroklub Szczeciński), Poznań (23-24 czerwca, Park Cytadela), Warszawę (7-8 lipca, Służewiec), Gdańsk (21-22 lipca, Polsat Plus Arena), Kraków (4-5 sierpnia, Muzeum Lotnictwa), Wrocław (11-12 sierpnia, Pola Marsowe) i Żywiec (25-26 sierpnia, Amfiteatr Pod Grojcem). Trasa festiwalowa Męskiego Grania 2023 pełna będzie licznych niespodzianek, które regularnie będą ujawniane w mediach społecznościowych projektu.

 
Przypominamy również, że ostatnia pula biletów trafi do sprzedaży internetowej już jutro, 18 maja o godzinie 12:00. Nie przegap tej okazji!
 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds