Miley Cyrus prezentuje nam swoje najnowsze dzieło – singiel “Jaded” z albumu “Endless Summer Vacation”.

“Jaded” jest kolejnym rozrachunkiem artystki z jej nieudanym związkiem, poruszającym temat samotności i zdrady. Miley Cyrus śpiewa o wspomnieniach, gdy zostawała sama i o tym, że czasem szkoda, że wszystko skończyło się tak, jak się skończyło. Czy są to nawiązania do jej byłego małżeństwa?

To utwór, który porusza temat rozpadającego się związku i refleksyjnie podchodzi do przeszłości. Miley wraz z wideo do piosenki przenosi nas w klimat letnich wakacji, pełnych basenów i palm.

Singiel jest tylko jednym z wielu utworów z albumu “Endless Summer Vacation”, który odzwierciedla nie tylko negatywne emocje, ale również siłę i pewność siebie. Miley Cyrus godzi się z przeszłością i stawia pewny krok w przyszłość, w której doskonale zna swoje granice.

Nie zapominajmy również o specjalnym dokumencie, “Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)”, który został udostępniony na platformie Disney+. W tym filmie Miley wykonuje utwory z nowego albumu oraz niezapomniany hit “The Climb” znany z czasów Hannah Montany.

Zachęcamy do wsłuchania się w najnowsze brzmienia Miley Cyrus i odkrycia tej artystycznej podróży. Nie przegapcie singla “Jaded” i niech muzyka Miley wypełni Wasze letnie dni przy basenie, tworząc niezapomniane chwile.

 
 
 
 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds