NATALIA PŁAWIAK “NIE TĘSKNIE”: Cieszmy się Letnim Klimatem z Najnowszym Hitem Natalii Pławiak!

Natalia Pławiak powraca z ekscytującym nowym singlem “Nie tęsknię”, wyprodukowanym we współpracy z Tabbem! Ten mainstreamowy utwór pop niesie ze sobą ciepłą, letnią atmosferę, która z pewnością oczaruje słuchaczy KLIKRADIO 

Najnowsze wydawnictwo Natalii Pławiak to doskonały hymn na tegoroczne lato. Aksamitny wokal Natalii, genialna produkcja Tabbego i chwytliwy refren, który wpada w ucho, sprawiają, że ten utwór ma ogromny potencjał.

Piosenka opowiada o wartości skupienia się na teraźniejszym momencie i czerpaniu pełnymi garściami z życia. Zachęca nas do wykorzystania każdej okazji, tworzenia pięknych wspomnień i nie zadrzymywania się nadmiernie w przeszłości – szczególnie w tym beztroskim czasie lata.

“Dziś nie płaczę, dziś nie tęsknię”. Natalia podkreśla, jak ważne jest pełne życie i budowanie pięknych wspomnień “dziś” i “tu i teraz”. Szczęście i miłość często pojawiają się niespodziewanie, wystarczy tylko otworzyć się na nie, nie tracąc czasu na rozmyślanie o tym, co było czy co będzie. Życie dzieje się właśnie teraz, dodaje Natalia.

Natalia Pławiak to wszechstronna artystka, która śpiewa, gra na gitarze i ukulele. Jest samoukiem, który od kilku lat występuje na różnych wydarzeniach we Wrocławiu, często akompaniując sobie na gitarze. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, prowadząc konto na TikToku, Instagramie, Facebooku i kanale na YouTube. Muzyka jest dla niej najważniejsza, a wydanie singla “San Francisco” było spełnieniem marzeń. Jednak Natalia nie zamierza na tym poprzestać i planuje rozwijać swoją karierę muzyczną. Współpracowała przy tym singlu z znanym producentem muzycznym, Tabbem, i jak twierdzi, udało im się znaleźć wspólny język w muzyce. Oboje podzielają podobną pasję do muzyki.

Artystka jest również laureatką konkursu “Pokaż na co Cię stać” w radiu VOX FM, a jej nagranie konkursowe “Chciałem być” zdobyło około 930 000 wyświetleń. W ostatnich latach dwukrotnie została wybrana przez radio RMF FM do udziału w konkursie “Twoje 5 minut”, docierając do finału już przy pierwszej próbie. Po udziale w konkursie RMF FM nagrała cover wraz z jednym ze zwycięzców, Wojtkiem Jackowcem, i ich współpraca trwa do dziś.

Poza muzyką, życie Natalii wypełniają podróże. Uwielbia odkrywać nowe miejsca i poznawać różne tradycje. Zawodowo Natalia zajmuje się prawem i finansami.

 
 
 

 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds