PEPI PREZENTUJĘ NOWY SINGIEL ”AMOK” 

Pepi to artystka muzyczna pochodząca z Gdyni. Od najmłodszych lat interesowała się muzyką, a w wieku 13 lat zaczęła brać lekcje śpiewu. W swojej twórczości łączy różne gatunki muzyczne, takie jak pop, R&B, soul i funk.

Jej najnowszy singiel “Amok” to już trzeci w tym roku. Według wokalistki utwór jest bardzo życiowy i opowiada o szukaniu pomocy u drugiego człowieka oraz potrzebie zrozumienia. Tekst piosenki odzwierciedla wewnętrzne zmieszanie, obawę oraz szaleństwo kryjące się za emocją, która nazywa się “amok”. Paulina, czyli Pepi, zainspirowała się własnymi doświadczeniami i sytuacjami, w których czuła, że emocje przykrywają racjonalne myślenie i że traci kontrolę nad sytuacją.

Pepi jest aktywna na scenie muzycznej, a jej kariera zaczyna nabierać tempa. Wzięła udział w programie “Szansa na sukces”, a jej utwór “Dość” został wyróżniony na liście przebojów Radia WNET, zajmując czwarte miejsce w notowaniu. W 2022 roku zaśpiewała na Stadionie Narodowym w ramach akcji Wielkie Granie. Artystka prowadzi również kanał na YouTube, gdzie publikuje swoje utwory, oraz należy do amatorskiej grupy teatralnej Teatru Komedii Valldal, która gra spektakle na żywo dla publiczności.

Gorąco zachęcamy do posłuchania singla “Amok” autorstwa Pepi. To bardzo emocjonalna i energetyczna piosenka z ciekawą, niebanalną aranżacją muzyczną. Tekst opowiada o silnych emocjach i potrzebie zrozumienia oraz pomocy drugiego człowieka. Paulina Kowalska, czyli Pepi, to utalentowana wokalistka z Gdyni, która sukcesywnie buduje swoją karierę muzyczną i zdobywa coraz większą popularność w Polsce. Serdecznie polecamy wysłuchać jej najnowszego singla i poznać twórczość tej utalentowanej artystki!

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds