Open Mike – 1000 myśli: Najnowszy singiel krakowskiego zespołu gitarowego rocka

Open Mike to krakowski zespół muzyczny grający gitarowego rocka, którego członkowie są znani z krakowskiej sceny muzycznej. Zespół zadebiutował w 2021 roku, a jego repertuar skupia się głównie na autorskich piosenkach, ale także wykonywanują covery popularnych piosenek z gatunku pop i rock.

Ich występy na żywo charakteryzują się dużą dawką pozytywnej energii, która zawsze udziela się publiczności. Charyzmatyczny wokal Sławka Sumskiego i muzyka Wojtka Lemparta tworzą melodyjne i przepełnione emocjami utwory.

Kilka dni temu zespół Open Mike wydał swój najnowszy singiel zatytułowany “1000 myśli”, który jest zapowiedzią ich nadchodzącego albumu, którego premiera jest zaplanowana na jesień. Piosenka “1000 myśli” to idealny przykład tego, jakie emocje potrafią wywołać utwory zespołu Open Mike.

Nazwa zespołu pochodzi od Przyjaciela o imieniu Mike mieszkającego w San Francisco, który jeździ na choperze i zawsze kiedy odpala motocykl i odkręca manetkę gazu krzyczy “OPEN Mike !!!”. Open Mike składa się z Sławka Sumskiego, który jest wokalistą, Aleksandra Rodaka, który gra na gitarze, Pawła Michalewskiego, który gra na bębnach, oraz Wojtka Lemparta, który gra na basie.

Zespół Open Mike zapowiada się na kolejny wielki hit na scenie muzycznej. Ich nowy singiel “1000 myśli” już teraz dostępny jest na YouTube i innych platformach muzycznych. Fanów dobrej muzyki z pewnością nie zawiedzie to, co przygotował dla nich ten utalentowany zespół.

 
 
 
 
 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds