PATRICK SILVAR ”PARTY” – Zapraszamy na muzyczną ucztę!

Patrick Silvar, utalentowany wokalista, autor tekstów i kompozytor, kontynuuje swoją muzyczną podróż, przynosząc nam coraz to nowe i ekscytujące utwory. Już jako dziecko, zdobył uznanie, wygrywając szkolną edycję popularnego programu “Idol”. Od tamtego momentu jego pasja do muzyki pop, energiczne występy sceniczne i doskonały wizerunek towarzyszyły mu na każdym kroku.

Po udziale w programie Must Be The Music i brytyjskim konkursie Open Mic UK, gdzie jako jedyny Polak dotarł do przedostatniego etapu, Area Final, Patrick rozpoczął swoją przygodę z pisaniem i komponowaniem własnych piosenek. Mieszkając w Anglii, zyskał inspirację do tworzenia unikalnego wizerunku scenicznego. Jego pseudonim artystyczny “Silvar” wywodzi się z miłości do srebrnej odzieży, w której prezentuje się na scenie.

Po powrocie do Polski kontynuował tworzenie kolejnych piosenek, co w krótkim czasie zaowocowało podpisaniem pierwszego kontraktu i stałym angażem jako wokalista w Grecji. Jego talent szybko przyciągnął uwagę El-Live Productions, a Patrick dołączył do siedmioosobowego zespołu, występując w renomowanym klubie Brix, należącym do Hotelu Grand Hyatt. Podczas jednego z koncertów miał niezwykłą przyjemność zaśpiewać z Mikkeyem Deem, perkusistą Scorpionsów, ich przebój “It’s My Life”. Ta wyjątkowa kolaboracja pokazała, jak bardzo Patrick rozwija swoje umiejętności wokalne.

Po okresie lockdownu Patrick powrócił do Grecji, a następnie udał się na kontrakt do Hiszpanii. Tam, wraz z wydaniem singla “Slow Down”, współpracował z utalentowanym producentem z Argentyny, TinoLeaders. W ubiegłym roku zdobył uznanie w programie “Szansa Na Sukces”, prezentując utwór Marka Kościkiewicza “Tylko Błękit”. W tym samym czasie wydał również swój singiel “Slow Down”, który zdobył popularność dzięki niezwykłemu brzmieniu i emocjonalnym tekstom.

Nie zwalniając tempa, teraz Patrick z ogromną radością prezentuje swoją najnowszą perełkę – singiel “Party”. To energetyczna i pozytywna kompozycja, która doskonale oddaje charakter artysty. “Party” to utwór, który napełni Wasze serca radością i sprawi, że nie będziecie mogli usiedzieć w miejscu.

Współpracując z warszawskim producentem, Koshe, Patrick Silvar stworzył melodyjne i uzależniające brzmienie, które idealnie wpisuje się w aktualne trendy muzyczne. Tekst utworu “Party” opowiada o beztroskiej atmosferze, w której każdy może znaleźć swoje miejsce i po prostu się bawić.

Zapraszamy Was do odkrycia magicznej atmosfery, jaką tworzy Patrick Silvar swoim nowym singlem “Party”. Ta piosenka to zaproszenie do niezapomnianej muzycznej przygody, która rozbudzi Wasze zmysły i sprawi, że będziecie chcieli tańczyć do białego rana.

 

 

 

 

 

 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds