PATTY ”KIEDYŚ ODNAJDĘ”: Nowy singiel, który porusza serca fanów!

Patty, ukochana artystka wielu fanów, powraca na muzyczną scenę po prawie pięciu latach oczekiwania. Jej najnowszy singiel, zatytułowany „Kiedyś Odnajdę”, jest prawdziwym hołdem dla tych, którzy towarzyszą Patty od samego początku jej kariery. Co więcej, w tym utworze możemy usłyszeć kontynuację historii, opowiedzianej przez artystkę w przebojowym singlu „(Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas”.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy nie mogą się doczekać, by usłyszeć najnowszy utwór Patty, nie musisz dłużej czekać! „Kiedyś Odnajdę” jest już dostępne we wszystkich serwisach streamingowych, a także możesz obejrzeć klip na oficjalnym kanale YouTube PattyTV.

Patty opowiada o inspiracjach i znaczeniu tego utworu: „To historia, która nie kończy się happy endem… Po sukcesie piosenki «(Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas», postanowiłam napisać kontynuację tego, co wydarzyło się w moim życiu. Mimo zdrady, próbowałam odbudować zaufanie i szacunek. Niestety, to się nie udało, a wszystko, w co wierzyłam, rozpadło się szybciej niż myślałam. Ta ballada opowiada o wybaczeniu krzywdy, o nadziei i miłości, której już nie ma. Oddaję w Wasze ręce tę osobistą melodię i tekst”.

„Kiedyś Odnajdę” to drugi premierowy utwór Patty po jej świątecznym singlu „Magiczny Czas”, który został wydany w grudniu ubiegłego roku. Poprzednim premierowym singlem była również piosenka „Siódme Niebo”, która ukazała się w sierpniu 2018 roku.

Patty, znana również jako Patrycja Dłutkiewicz-Workowska, jest polską wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Jej debiutem na muzycznej scenie był singiel „(Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas”, który od razu stał się ogromnym hitem w internecie oraz na stacjach radiowych. Dołączony do niego teledysk został obejrzany ponad 55 milionów razy, zajmując pierwsze miejsce na polskim VEVO w 2013 roku.

 
 
 
 

Dzięki swojemu przebojowi „(Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas”, Patty stała się jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia, obok takich talentów jak Ewelina Lisowska, Julia, Honorata Skarbek i Natalia Szroeder, w pierwszej połowie lat 2010.

W październiku 2013 roku na półki sklepów muzycznych trafił debiutancki album Patty zatytułowany „Już Zmrok”. Płyta ta zdobyła status Złotej już na początku 2016 roku, sprzedając się w nakładzie 15 tysięcy egzemplarzy. Na albumie znalazły się takie znakomite utwory jak „Dość Mam Kłamstw”, „Mów Co Chcesz”, „Krzyk” czy „Zaufaj Mi”.

Przez ostatnią dekadę Patty zagrała kilkanaście koncertów, pojawiła się w różnych programach telewizyjnych i wzięła udział w historycznym wydarzeniu „Artyści przeciw nienawiści”, którego inicjatorką była Doda. Ponadto, Patty zawarła związek małżeński oraz została mamą.

Rok 2023 przyniesie wiele nowości, które na pewno ucieszą najwierniejszych fanów Patty. Jej najnowszy singiel „Kiedyś Odnajdę” to emocjonalna opowieść, która porusza serca słuchaczy. Zachęcamy wszystkich do wsparcia Patty, słuchania jej muzyki i odkrywania głębi jej twórczości.

Nie przegap okazji, aby zanurzyć się w niezapomnianych dźwiękach i tekstach Patty. Posłuchaj jej najnowszego singla „Kiedyś Odnajdę” już teraz i pozwól, by jej muzyka dotarła do Twojego serca. Patty powraca z jeszcze większą siłą i emocjami, gotowa podbić serca słuchaczy na nowo!

Zachęcamy do śledzenia artystki na jej oficjalnych mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z jej najnowszymi projektami i występami. Niech muzyka Patty wypełni Twój świat i przyniesie Ci niesamowite emocje!

Patty w social mediach:

 

Instagram: https://www.instagram.com/patty_official_/ 

TikTok: https://www.tiktok.com/@pattyziom 

Facebook: https://www.facebook.com/PaattyOfficial 

YouTube: https://www.youtube.com/@PattyTV 

 

 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds