SKOLIM PODGRZEWA TEMPERATURĘ NOWYM SINGLEM !!!

Nowy singiel  Skolima  ”Temperatura” wzbudza prawdziwe poruszenie na polskiej scenie muzycznej. Po niezwykle udanych produkcjach takich jak ”Wyglądasz idealnie”, ”Kiss me baby” czy ”Nie dzwoń do mnie”, miliony fanów Skolima nie mogło doczekać się premiery tego utworu.

”Temperatura”  to również prawdziwa wizualna uczta dla fanów Skolima. Teledysk został nakręcony na słonecznej Majorce, a jego klimat idealnie oddaje atmosferę utworu. Ta letnia, pełna energii i wpadająca w ucho propozycja ma wszystkie cechy, aby stać się prawdziwym przebojem. Skolim wraz z zespołem filmowym stworzyli wspaniałą atmosferę, przenosząc nas na pełne słońca plaże pełne radości i zabawy.

Premiera ”Temperatury” okazała się ogromnym sukcesem. Już po zaledwie 18 godzinach od premiery, liczba wyświetleń na YouTube przekroczyła 2 miliony. To niesamowity wynik, który potwierdza ogromne zainteresowanie tym utworem oraz siłę marki Skolim. Nie tylko na YouTube odnosił triumfy – na popularnej platformie TikTok stał się jednym z najchętniej wykorzystywanych utworów do tworzenia wideo. Wielu użytkowników tańczyło i śpiewało do dźwięków ”Temperatury”, tworząc wirtualne trendy, które szybko rozprzestrzeniały się w sieci.

”Temperatura” spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem przez internautów. Na różnych forach i portalach społecznościowych można znaleźć komentarze, w których podkreśla się, że to jeden z najlepszych utworów w dorobku Skolima. Energetyczne brzmienie, chwytliwa melodia i tekst, który łatwo zapada w pamięć – wszystko to sprawia, że ten utwór ma ogromny potencjał, aby zdobyć serca słuchaczy na dłużej.

Zachęcamy do wsłuchania się w’Temperaturę”. Nie tylko na YouTube, ale również w KlikRadio, gdzie możecie cieszyć się muzyką Skolima i innymi hitami przez cały dzień. Niech ”Temperatura” zagości w Waszych sercach i rozgrzeje Wasze letnie dni!

 
 
 
 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds