XANSANA-JEDEN CEL

XANSANA osiągnęła właśnie imponujący kamień milowy na swojej muzycznej drodze. Jej kanał na YouTube, XANSANA, przekroczył liczbę 100 000 subskrybentów 27 kwietnia bieżącego roku. Z tej okazji utalentowana wokalistka i influencerka postanowiła zaskoczyć swoją wierną publiczność wyjątkowym projektem. Efektem tej pracy jest premierowy singiel zatytułowany “Jeden Cel” oraz towarzyszący mu teledysk.

“Jeden Cel” to siódmy solowy utwór XANSANY i został nagrany w renomowanym NOBOCOTO Studio we współpracy z producentem Bryanem, który wnosi nowoczesne brzmienia do kompozycji. Piosenka powstała jako odpowiedź na wyzwanie, jakie XANSANA otrzymała od jednego z najpopularniejszych polskich youtuberów, Czvjnika. Polegało ono na stworzeniu utworu, w którym zawarte będą trzy losowo wybrane przez Czvjnika słowa: banan, ostry i piłka.

W “Jednym Celu” XANSANA opowiada o prawdziwym powodzie, dla którego zaczęła nagrywać materiały wideo i udostępniać je w mediach społecznościowych. Jej celem jest ciągłe budowanie rozpoznawalności, co umożliwia jej tworzenie autorskiego repertuaru i rozwijanie kariery wokalnej. Tytułowy utwór symbolizuje jej codzienne dążenie do wydawania coraz więcej muzyki, koncertowania i poszerzania grona oddanych słuchaczy.

W drugiej zwrotce XANSANA opowiada o codziennych wyzwaniach związanych z nagrywaniem filmów oraz trudnościach, jakie napotyka na swojej drodze, takich jak brak snu, natłok plików do montażu, nieustająca praca i hejt, który czasami pojawia się po publikacji treści. Pragnie pokazać innym, że pomimo przeciwności losu, przy wsparciu wiernych widzów, nigdy się nie poddaje i konsekwentnie dąży do osiągnięcia jasno wyznaczonego celu – zostania profesjonalną piosenkarką.

Teledysk do “Jednego Celu” został nakręcony m.in. w Parku Gródek w Jaworznie, znanym jako “Polskie Malediwy”. W teledysku wystąpił również Poczciwy Krzychu, który do niedawna był związany z EKIPĄ Friza. Obrazek ten doskonale oddaje energię i dynamikę utworu, tworząc nowoczesne i porywające wrażenie.

XANSANA, znana również jako Roksana Czeryba, ma 26 lat i zajmuje się śpiewaniem, komponowaniem i pisaniem tekstów. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie studiowała muzykologię, dziennikarstwo i komunikację społeczną. Jej twórczość można znaleźć na kanale YouTube (z ponad 163 000 subskrybentów) oraz na TikToku (z ponad 309 000 obserwujących). Dotychczas wydała sześć singli, w tym takie przeboje jak “Zacznij Żyć” (2018), “Dziewczyny Rządzą” (2019), “L.O.V.E.” (2019), “You Were Another Fake” (2020), “Chillout” (2022) oraz “Xmas” (2022).

Ostatnio XANSANA bardzo aktywnie działa w branży muzycznej. Pojawia się w teledyskach takich artystów jak B.R.O w “Dziewczyny Lubią Tańczyć” oraz Emilka Kostyk & Kamila Łapa z Teamu X w “Stać Mnie Na Więcej”. Dodatkowo, XANSANA zdobyła tytuł zwyciężczyni jednego z czerwcowych odcinków programu “Shopping Queen: Królowa Zakupów”, emitowanego na antenie Polsat Cafe.

Nie przegap premierowego singla “Jeden Cel” i zanurz się w dynamicznym i nowoczesnym brzmieniu XANSANY! Jej utwór doskonale wpisuje się w ideę letnich hitów i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy cenią oryginalność i pozytywną energię. Przekonaj się sam, jak XANSANA realizuje swoje marzenia i świętuj razem z nią ten ważny moment w jej karierze muzycznej!

 
 
 

 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds