Multiplatynowa ikona popu, Zara Larsson, wydała swój nowy singiel “End Of Time” wraz z poruszającym teledyskiem

Zara Larsson ”END OF TIME” Multiplatynowa ikona popu, Zara Larsson, wydała swój nowy singiel “End Of Time” wraz z poruszającym, dojrzewającym teledyskiem. “End of Time” kontynuuje jej ekscytującą nową erę, rozpoczętą wcześniej w tym roku utworem “Can’t Tame Her”. Posłuchaj go teraz poniżej.

“Pracowałam nad tą piosenką przez długi czas i gdy została ukończona, wszyscy wiedzieliśmy, że jest naprawdę wyjątkowa” – mówi Zara. “Podczas tworzenia teledysku współpracowałam z The Baker Twins przy historii, która jest dla mnie bardzo osobista. Przedtem eksplorowałam ten temat, że istnieje prawdziwa dwuznaczność w moim życiu jako fanki i twórczyni, prawdziwej osoby i gwiazdy pop. Pracuję nad równą miłością do wszystkich tych stron. Dlatego czuję, że teledysk to moja wersja wiecznej historii miłosnej.”

“End Of Time” to natychmiastowy klasyk Zary Larsson, oddający jej wrodzone zrozumienie, czego może dokonać muzyka pop. Jest to częściowo symfoniczna power-ballada, częściowo futurystyczny dance-hit, które przywołuje ducha Rihanna z czasów “Loud” oraz emocjonalne napięcie rodaków zespołu Abba, w szczerym wyznaniu pragnienia (“Chcę twojej miłości / Przezdefiniować / Samą istotę mojego życia / Rozpłatać tkaninę mojego umysłu”). “End Of Time” zostało napisane i wyprodukowane we współpracy z głównymi współpracownikami – Rickiem Nowelsem (Lana Del Rey, Dua Lipa) i Danją (Britney Spears, Timbaland). Teledysk do “End of Time” zabiera nas w nowy, filmowy kierunek: wyobraża sobie odwiedzanie swojego młodszego ja tylko na jeden dzień i uchwycenie potrzeby podążania za tym wewnętrznym impulsem – bezwzględnym tancerzem – od dzieciństwa aż do “końca czasu”.

 
Zara Larsson powróciła na światową scenę wiosną tego roku, odkrywając przed nami swoją moc w utworze “Can’t Tame Her” – zuchwałym hymnie dla kobiet, który podbił listy przebojów w Wielkiej Brytanii, zajmując trzecie miejsce na iTunes oraz zdobywając pierwsze miejsce na amerykańskiej liście przebojów radiowych z muzyką taneczną. Od tamtej pory “Can’t Tame Her” zanotował już ponad 50 milionów streamów i jest obecny w wielu stacja radiowych .Zapraszamy goraco do odsłuchania i obejrzenia pięknego teledysku do numeru ”End Of Time ” poniżej 🙌🙌🙌

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds