Mirek Bieliński – powrót do korzeni w nowym singlu “Struktury Marzenia”

Mirek Bieliński to artysta, który zawsze szuka nowych wyzwań i eksploruje różne dziedziny sztuki. Jego najnowszy singiel “Struktury Marzenia” to powrót do muzyki, która znana jest fanom z pierwszej płyty artysty “Na lepsze dni”. To nastrojowa ballada, która wprowadza słuchacza w melancholijny nastrój i skłania do refleksji nad swoim życiem i marzeniami.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że utwór “Struktury Marzenia” to połączenie talentów trzech artystów – Mirka Bielińskiego, Tomka Szczepanika oraz Tomka Luberta, który stworzył wiele topowych numerów dla wokalisty. To połączenie talentów dało efekt w postaci pięknej ballady, która z pewnością zyska uznanie słuchaczy.

Do singla powstał także klimatyczny teledysk, który wizualnie oddaje nastrój utworu. W teledysku możemy zobaczyć Mirka Bielińskiego w roli podróżnika, który poszukuje swojego miejsca na ziemi i swojego miejsca w życiu.

Warto zaznaczyć, że singiel “Struktury Marzenia” to zapowiedź kolejnego albumu Mirka Bielińskiego, który ukaże się w maju 2023 roku. To z pewnością dobrze rokuje na przyszłość artysty i cieszy fanów, którzy czekają na kolejne dzieła Mirka Bielińskiego.

Mirek Bieliński to człowiek wielu talentów i pasji, a jego muzyka to dla wielu wytchnienie i szansa na zatrzymanie w czasie przeżyć, przemyśleń. Utwór “Struktury Marzenia” to piękna ballada, która pozwala nam odpocząć od codzienności i zanurzyć się w melancholijnych, ale pięknych refleksjach nad własnym życiem.

 
 
 
 
 
 

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds