Sanah usunęła wszystkie filmy z TIK TOKA-Fani zaniepokojeni.

Chociaż Sanah cieszy się obecnie mianem najpopularniejszej polskiej artystki, o jej życiu prywatnym wciąż wiadomo niewiele. Celem wokalistki od momentu rozpoczęcia kariery było przemawianie do fanów za pośrednictwem napisanych przez siebie tekstów i skomponowanej muzyki, dlatego też w jej mediach społecznościowych na próżno szukać zdjęć dokumentujących wspólne chwile z ukochanym czy z rodziną. Autorka hitu Szampan niechętnie udziela też wywiadów. Zdecydowanie najbardziej “dopieszczonym” serwisem przez Sanah, który służy fanom jako cenne źródło informacji o jej karierze, jest Instagram. Wokalistka posiada też konta na Facebooku i TikToku. Ku zaskoczeniu wielbicieli wszystkie materiały, które wokalistka w przeszłości zamieściła na TikToku, nagle zniknęły. Piosenkarka opublikowała jednak nowe wideo, a fani jej muzyki odczytują je jako zapowiedź nowego projektu. Przypomnijmy, że już w listopadzie Sanah wyrusza w swoją nową trasę koncertową.

Sanah usunęła wszystkie filmy!

Wszystkie filmy, które Sanah dodała w przeszłości na TikToka, nagle zniknęły. Piosenkarka, jak szybko zauważyli fani, wcale ich nie usunęła, a jedynie ukryła, o czym świadczy wciąż widoczna liczba polubień. Gwiazda polskiej piosenki dodała jednak nowe wideo, na którym… woła. To mocno zdezorientowało jej wielbicieli.

O LUDZIE tego nikt sie nie spodziewał XD

HALO ZUZA CO TU SIE WYDARZYŁO?!?!

NIE WIERZE ZUZIA CZY TY WRESZCIE WRACASZ NA TIKTOKA?

Zuza ma tik toka! nie była aktywna od czasu kolońskiej

Zuza gdzie tamte filmy?? – piszą w komentarzach .

Czy to faktycznie zapowiedź czegoś nowego? U Sanah nigdy nie ma przypadków.

🙂 
ZAPRASZAMY DO INNYCH ARTYKUŁÓW

KOCHANI OD TERAZ WSPIERAJĄC KLIKRADIO MOŻECIE WYBRAC SWÓJ ULUBIONY HIT DNIA 💥

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I ZAPRASZAMY NA https://www.tiktok.com/@klikradio.pl GDZIE CODZIENNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY DONEJT 🙌https://tipply.pl/@klikradio

This will close in 20 seconds